Jak należy stosować Elocom?

Dzień dobry, Od paru lat leczę się na łojotokowe zapalenie skóry głowy płynem sterydowym Elocom, smaruje nim krosty gdy tylko się pojawią i bardzo szybko znikają. Obecnie jednak problem krost nie jest już tak uciążliwy, większym problemem jest łuszczący się na głowie naskórek. Czy powinienem używać Elocomu również na ten problem, czy ograniczyć jego stosowanie do wyskakujących co jakiś czas krost na głowie? Będę wdzięczny za rozwianie moich wątpliwości :)

Lek. Tomasz Budlewski

Wskazana ocena zmian najlepiej przez dermatologa sadze ze może być konieczne inne leczenie