Jak napisać wiadomość na portalu randkowym?

Problemy z napisaniem wiadomości do dziewczyny /kobiety na portalu randkowych.Otóż nie wiem jak napisać wiadomość na portalu randkowych,na co zwrócić uwagę i jak zaczac rozmowę z kobieta,dziewczyną. Zawsze pisałem że zainteresował mnie jej opis,ze wędrówki, gotuje,wycieczki albo książki. Nieraz pisałem hej,witam mam na imię Mariusz o sobie i coś do jej profilu.Owszem niektóre odpisywałem ale nie wszystkie. Jestem osobą niepelnosprawna, po urodzeniu ,lekarz uszkodził mózg, pamięć, utrudniona, m

Witam, jeśli napiszesz coś co przykuje uwagę dziewczyny, coś co pokazuje, że przeczytałeś jej profil, oraz coś co da jej powód, żeby Ci odpisała, a jeszcze będziesz odpisywał na wszystkie wiadomości od kobiet, to sukces będzie gwarantowany, Pozdrawiam serdecznie :-)

Dzień Dobry Panu,

Znalazłam ciekawy artykuł, który mógłby być dla Pana inspiracją:

http://www.randkiprzezinternet.pl/index.php/podryw-online/113-pierwsza-wiadomosc-na-ktora-kobieta-odpisze

Umiejętności pisania i wyrażania siebie czasami uczymy się przez całe życie.

Prosiłabym, żeby Pan pisał, pisał i jeszcze raz pisał... i nie rezygnował, był dla samego siebie wyrozumiały a odpowiednia dla Pana Kobieta pojawi się, czego Panu serdecznie życzę,

Irena Mielnik-Madej