Jak rozmawiać się z dziewczynami na portalach randkowych?

Jak pisac do dziewczyn,na portalach randkowych typu badoo,sympatia,przeanaczeni albo portalach spolecznosciowych?Jestem poczatkujacy dopiero,nie wiem o czym rozmawiac dziewczyna,jak zainteresowac dziewczyna aby odpisala mi.Jestem osoba niepelnosprawna,ktora ma problemy okoloporodowe.Zawsze jak zaczynam rozmowe to patrze na to co ma w profilu czyli o tym czymmsie interesuje,jaka muzyke slucha,gdzie uwielbia na wakacje itp.,patrze na zdjecia tez inrozpoczynam rozmowe w ten desen: Czesc,jestem mily

Mgr Ewa Wójcik Psychologia

Witam,
nie wiem czy jest to mozliwe aby podac jakas gotową recepte na Pana pytanie.
Wydaje mi sie, żeby rozmawiac własnie zaczynajac tak zyczajnie "hej"
a potem a tym co teraz robi i jak jej czas leci, pozniej te zainteresowania itd.
Wazne zeby ta rozmowa wygladala jak taniec :) cos piszemy i czekamy na odpowiedz. Osoba zainteresowana bedzie odpowiadac.
Ważne tez, zeby traktowac te dziewczyny tak jakby Pan chciał, zeby Pana potraktowano.
O niepełnosprawnosci prosze mowic dopiero, jak juz ta rozmowa bedzie przez jakis czas trwac. Po co informowac wszystkich o swoich problemach?
Życze powodzenia i to co chyba najważniejsze: cieprliwosci i wytrwałosci:)
Jest duza szansa, ze sie Panu powiedzie.
Pozdrawiam!

Najważniejsze, aby był Pan sobą i w swoich wpisach był szczery i autentyczny. Granie kogoś, kim Pan nie jest będzie miało krótkie nogi i prędzej czy później maska będzie musiała opaść. Polecam zaczynać i kontynuować rozmowę jak najprościej - w sposób, który daje Panu komfort i swobodę. Pozdrawiam.