Jak zacząć rozmowę na portalu randkowym?

Jak zacząć rozmowę na portalu randkowym z dziewczyna. Na sam początek rozpoczynam. Zawsze ze interesuje się czym,jakie mam hobby co porabia może spotkamy się

Wszystko zależy od portalu, a także od Pana celu, dla którego jest Pan aktywny w portalu. Warto, żeby Pan przemyślał, co tak naprawdę zachęca Pana do uczestnictwa i co chce osiągnąć, a także, czy jest to realne i ciekawe dla drugiej strony. Warto skorzystać z doświadczeń z realnego życia i relacji w nim.

odp na portalu niewiele pomoze,..warto sie temu przyjrzec.... polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO terapeuty.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza

Witam,

portale randkowe rządzą się swoimi prawami: ludzie, którzy nie mają kontaktu twarzą w twarz zachowują się inaczej niż w życiu realnym. Niektórym nie chce się czytać, inni nie odpisują bez podania przyczyn, kolejne przestają się odzywać by po dłuższym okresie czasu wznowić rozmowę. Dlatego warto przenosić znajomości "portalowe" na rzeczywistość na wczesnym etapie: po to, żeby poznać człowieka, który siada przy komupterze, a nie jego internetowego avatara.

Samo nastawienie i świadomość, kogo chcemy poznać (tak jak podpowiada mgr Magdalena Golicz) ułatwia rozpoczynanie rozmowy.

Powodzenia i trzymam kciuki!

PS: Nic co Pan napisał nie prowadzi do wniosku, że powinien się Pan kontaktować z terapeutą żeby się czemuś przyglądać. Proszę się p. Violettą nie przejmować. Dopiero jeśli Pan uzna, że istnieje jakiś problem utrudniający Panu satysfakcjonujące życie, warto skontaktować się ze specjalistą.