Jak obliczyć termin owulacji?

Witam.Mam pewien problem nie wiem jak moge obliczyć dzień owulacji;( sprawdzam od poprzedniej miesiączki do nastepnej i ilość dni jaki odpowiada do cyklu i nie wiem czy to tak czy robię coś źle;( Staramy się o dzidziusia już 9 mięsięcy albo i dłużej i nic;( Robię nawet testy owulacyjne ale nic mi nie wykrywa;( nie wiem czy testy są takie czy robię coś źle;( Proszę o pomoc i rade jak to moge zrobić aby NAM wyszło;( Psychicznie już jestem na skraju załamania;(

Lek. Tomasz Budlewski

9 mc to dość krótki okres czasu proponuje spokojnie się starac w nerwach jest często tak ze nie wychodzi