Jak obniżyć gorączkę w 26. tc?

Witam. Co jeszcze mogę zrobić? Jestem w 26 tyg ciąży. Od 3 tyg mam stany podgoraczkowe do 37,8 których wcześniej nie było. Wystepuja po posilku. Zrobiłam CRP I wynik byl 6,3. Badanie moczu, kreatynina, kwas moczowy wszystko jest ok. Badanie cukru sprawdzane glukometrem tez jest w porządku. Po tygodniu powtórzylam badanie CRP I wynik 10,3. Po badaniu ginekologicznym wszystko jest dobrze. Zęby nie dokuczają. Ginekolog mówi ze w ciąży podwyższone CRP I gorączka może być. A ja czuje dyskomfort.

Lek. Katarzyna Szymczak

Zęby nie dokuczają, ale była pani na kontroli u stomatologa? Faktycznie takie objawy mogą występować w ciąży, sugeruję na razie obserwować, jeśli objawy się nasilają lub pojawia się nowe wtedy udać się do ginekologa.
Pozdrawiam