Jak ocenić taki opis EEG u 31-latki?

Witam Mam 31 lat, w lutym tego roku urodziłam szybciej córkę przez rzucawke. Po tej sytuacji miałam iść między innymi do neurologa ( utrata przytomności, oczopląs, podwyższone ciśnienie, wysokie tętno, utrzymujące się objawy ok 2 dni). U neurologa miałam wykonane EEG głowy i się zastanawiam nad jego wynikiem. Czynność podstawowa EEG prawidłowo zróżnicowana przestrzenie składa się w odprowadzeniach ciemieniowo-potylicznych z rytmu theta 6-7 Hz o amplitudzie do 35uV oraz z serii niskonapięciowego rytmu beta. Na tym tle rejestrują się obustronnie rozsiane pojedyńcze fale wolne theta o amplitudzie podobnej do tła zapisu. Reakcja zatrzymania zaznaczona. Hiperwentylacja nie aktywuje krzywej EEG. Orzeczenie : zapis czynności bioelektrycznej mózgu zwolniony

Witam! Dla pewności dobrze by było zrobić badanie kontrolne w innej pracowni EEG (inny aparat). Przytoczony przez Panią opis badania niewiele mówi, ale jest to tylko badanie dodatkowe. Na tej podstawie jednoznacznej diagnozy nikt rozsądny Pani nie postawi. Prawdopodobnie jest norma, z ew. reakcją nerwicową. Powodzenia W. Łuczkowski.