Jak ocenić ten wynik TK u 26-latki?

Witam zrobiłam TK głowy proszę o ocenę ponieważ na wizytę laryngologa dopiero czekam: Wnikanie struktur korzeniowych w zakres dna zatoki szczękowej lewej. Zatoka szczękowa prawa hypoplastyczna nierozwinięta, widoczne włóknista przebudowa wyrostka zębodołowego. Widoczna włóknista przebudowa utkania kości jarzmowej na tym poziomie. Fragmentarycznie rozwinięta zatoka wypełniona polipowato pogubiałą błoną śluzową. Ściana przyśrodkowa nierozwinięta na tym poziomie widoczna "zaciągnięta" w kierunku zatoki struktura małżowiny nosowej dolnej. Dziękuje za pomoc

Wynuik : opis i obraz TK zatok należy koniecznie omówić z LARYNGOLOGIEM I ORTODONTĄ TK głowy proszę o ocenę ponieważ na wizytę laryngologa dopiero czekam: Wnikanie struktur korzeniowych w zakres dna zatoki szczękowej lewej. Zatoka szczękowa prawa hypoplastyczna nierozwinięta, widoczne włóknista przebudowa wyrostka zębodołowego. Widoczna włóknista przebudowa utkania kości jarzmowej na tym poziomie. Fragmentarycznie rozwinięta zatoka wypełniona polipowato pogubiałą błoną śluzową. Ściana przyśrodkowa nierozwinięta na tym poziomie widoczna "zaciągnięta" w kierunku zatoki struktura małżowiny nosowej dolnej " ... Jaki wywiad Laryngologiczny i stomatologiczny ??? Obraz badania TK zatok do interpretacji klinicznej, opisane zmiany w zatokach, jak w opiesie TK, ważny OBRAZ TK i PACJENT ; omówienie badania , obrazu TK, i innych wyników badań : RTG, laboratoryjnych, USG etc ; po pełnej konsultacji... Ważny indywidualny Pacjent i jego historia leczenia!

Konieczny pełny wywiad, badanie ogólne i specjalistyczne analiza poprzednich wyników; przebieg leczenia, inne schorzenia, ocena stanu ogólnego i neurologicznego Pacjent. Pozdrawiam i zapraszam