Jak odczytać badanie - posiew plwociny?

WITAM MAM PYTANIE NIE DAWNO ROBIŁAM BADANIE...POSIEW PLWOCINY,CHCIAŁABYM WIEDZIEĆ CO OZNACZA WYNIK,IDENTYFIKACJA DROBNOUSTROJÓW FLORA FIZJOLOGICZNA WZROST BARDZO LICZNY.CO TO ZNACZY.DZIĘKUJE I POZDRAWIAM

Wiesz to trudne pytanie i trudna odpowiedź. Nie wiem na co chorujesz i co Ci dolega. Nie wiem kto pobrał tą plwocinę i dla czego. Za mało info. Napisz coś więcej. Flora fizjologiczna oznacza z reguły że jesteś zdrowa.