Co oznacza ten wynik posiewu z dróg rodnych u 28-latki?

Dzień dobry, robiłam badanie posiew moczowo-płciowy. Właśnie dostałam wynik: Rodzaj materiału: Wymaz z szyjki macicy Wynik badania: ujemny Z badanego materiału w warunkach tlenowych nie wyhodowano drobnoustrojów chorobotwórczych. Flora fizjologiczna Flora fizjologiczna pochwy - dosc liczne kolonie czy te wyniki sa ok? co oznacza zdanie dość liczne kolonie? Wizytę u lekarza mam dopiero za 3 tygodnie :(
KOBIETA, 28 LAT 7 miesięcy temu

Flora fizjologiczna to bakterie, które bytują w pochwie i wspierają prawidłowe środowisko dróg rodnych. Najważniejszą informacją jest brak drobnoustrojów chorobotwórczych. Nie ma powodu do zmartwień.