Jak odczytać wyniki badań w kierunku toksoplazmozy w 10 tygodniu ciąży?

Oto moje wyniki: Toxoplazma IgG ilościowo >250 IU/ml, wartości referencyjne do 6,5; Toxoplazma IgM jakościowo DODATNI, wartości referencyjne ujemny. Jak mam je odczytać, czy ten wynik jest OK?
ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Przedstawione wyniki mówią, że najprawdopodobniej zaraziła się Pani toksoplazmozą. Biorąc pod uwagę fakt, że jest pani w ciąży, proszę jak najszybciej skontaktować się z prowadzącym ginekologiem.

Pozdrawiam