Jak odpowiednio dobrać rozmiar prezerwatywy?

Witam Nie wiem jaki rozm prezerwatywy wybrać pytając farmaceutki dają mi prezerwatywy o rozm 53mm i mówią ze większych nie ma ponieważ nawet gdy średnica wynosi 56mm to prezerwatywa jest grubsza Mogła by mi Pani pomóc obwód mojego penisa to 15cm czy prezerwatywy o rozm 53 nie będą za ciasne ? Pozdrawiam

Najlepiej kupić w aptece różne typy, ale dobrych firm (Durex, Unimil) - i wybrać optymalną osłonkę metodą prób...
Prezerwatywa nie może być luźna, bo się zsunie niespodziewanie w "ogniu walki"...
Pozdrawiam i życzę właściwego wyboru.
Proszę pamiętać, że penis ma wahania twardości i obwodu w trakcie kontaktu seksualnego i nie mamy na tym kontroli wzrokowej, a niewielką czuciową...
Pozdrawiam. JW, Poznań, seksuolog.org.pl