Jak odpowiednio przygotować się do kolonoskopii?

Witam, w sobotę mam kolonoskopie i musze się do niej jakoś przygotować. Biorę Arontę(kurkumina) oraz Gastrobutin (maślan Sodu, Bisocard ) czy musze przestać je brać?

Nie. Trzeba jedynie oczyścić jelito z zalegających mas kałowych - na pewno dostała pani receptę lub konkretny lek do wykupienia. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle czas oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.