Jak pomóc 15-miesięcznemu dziecku z katarem?

Moj 15 miesieczny maluch ma katar od miesiaca. lekarka przepisała mu krople Grip stop, stosowane od 2 dni. Katar zalega mu w srodku i slychać to gdy spi. Stosuje inhalacje NA CL i nacieram amolem a takze oklepuje. Czyszcze nos aspiratorem do nosa.co mozna jeszcze zrobić

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Proszę stosować zaleconą terapię. W przypadku braku poprawy konieczna będzie wizyta u lekarza.