Jak pomóc dziecku przy napadach lękowych?

Jak pomóc dziecku przy napadach lękowych, od niedawna włączone jest leczenie farmakologiczne. Czy zasadne byłoby przywiezienie córki do domu i otoczenie jej opieką czy też wsparcie na odległość. Nie chcemy użyć tzw. klosza, wolimy aby sama próbowała zwalczać ten problem. Proszę o pomoc w podjęciu decyzji

Witam Panią
Zarówno leczenie farmakologiczne jak i wsparcie to bardzo ważne elementy w leczeniu napadów lękowych. Kolejnym ważnym elementem jest psychoterapia, proszę rozważyć taką możliwośc pomocy dla córki. Przy osobie profesjonalisty córka mogłaby nauczyć się rozpoznawać pierwsze symptomy napadu i nauczyłaby sobie z nimi radzić i je opanowywać.
Anna Suligowska

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza