Jak poprawić stan suchej skóry dłoni?

witam, mam bardzo suche ręce. smaruje kremami a nadal mam suche i popękane ręce. jak jest tylko chłodniej to zaraz przemrażam ręce. co mam używać by poprawić ich stan?

Proszę zawsze jak jest Pani na dworze nosić rękawiczki. W miarę możliwości powinna Pani ograniczyć mycie rąk i zmienić mydło na syndet (np. Lipicar) oraz po każdym myciu smarować ręce kremem (polecam Cold cream do rąk firmy Avene). Proszę udać się do dermatologa, który przepisze lek robiony do natłuszczania rąk. Może Pani też stosować kąpiele w ciepłej parafinie.