Jak poradzić sobie z bólem pleców i jakie leczenie podjąć?

Witam mam bóle pleców, a boli mnie konkretni po prawej stronie tak na wysokości łopatki ból promieniuje mi czasami na szyję i do łokcia.miałem badanie rtg na nim jest napisane "odczyny wytwórcze na trzonach th" boli mnie już tak od 2 miesięcy najgorzej po pracy,prace mam siedzącą jestem kierowcą i operatorem. byłem na masażu dostawałem leki przeciwbólowe i przeciwzapalne jeszcze miałem jakieś zastrzyki. mam 35lat a lekarz rodzinny każę przyzwyczajać mi sie do bólu. zaczelem ćwiczyć w domu troszkie mi pomaga

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje wykonać rtg kręgosłupa szyjnego i udać się do lekarza neurologa/neurochirurga/ortopedy w zależności od objawów.