Jak poradzić sobie z suchym kaszlem w nocy?

Witam serdecznie. Mam typowy problem z suchym kaszlem. Jak poradzić sobie z nim w nocy? Pozdrwiam.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie. Być może wystarcza preparaty dostępne w aptece bez recepty ale sądzę że lekarz po badaniu lepiej określi najbardziej odpowiednie leczenie.

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

na kaszel suchy jest np. lek acodin dostępny bez recepty. Ponadto proszę zgłosić się do lekarza rodzinnego. Możliwe, że konieczne będzie włączenie innych leków.

Pozdrawiam.