Jak poradzić sobie z takimi wzwodami?

Witam jestem ,4 dni po zabiegu stulejki ,W nocy mam niekontrolowane bolesne wzwody ,oraz ogromny ból podczas odciągania napletka aby umyć żołądź, czy to normalne ,jak poradzić sobie z wzwodami
MĘŻCZYZNA, 27 LAT 2 miesiące temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Redakcja abcZdrowie
82 poziom zaufania

Witamy serdecznie,

bolesne wzwody mogą u Pana występować do około 10 dni po zabiegu. Jest to spowodowane obecnością szwów, które po tym okresie powinny się wchłonąć lub powinny zostać usunięte.

Jeśli ból okaże się jednak nie do wytrzymania, to warto pojechać na kontrolę pozabiegową. Możliwe, że opatrunek został źle założony lub powstały inne komplikacje, które powinien obejrzeć lekarz.

W tym czasie zalecamy Panu ścisłą higienę miejsca pooperacyjnego, abstynencję seksualną oraz oszczędzający tryb życia.

Więcej informacji na podany temat znajdzie Pan w artykule, do którego odsyłam w linku poniżej:

https://portal.abczdrowie.pl/stulejka

Przypominamy, że udzielane informacje stanowią jedynie informację poglądową. W celu uzyskania diagnozy oraz zaplanowania leczenia, prosimy o zasięgnięcie osobistej porady lekarskiej.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty