Jak postępować po operacji przegrody nosa?

12 września 2018 roku miałam zabieg przegrody nosa 20 września wyjęto mi folie operowana dziura jest popraw a nie zatyka jest idealna zaś ta 2 jest cała zapchana długo leżałam w szpitalu a, tydzień bo paliłam żywo krwią brałam zinnat 500 po szpitalu nadal mam zapchana dziurę nosa aż zatokę nosowa nie mam sił na nic żeby mnie kręcą podniebienie górne woda morska nie działa by to wydmuchać ... A teraz już po woli kaszle i tracę głos co robić

Może został tam gazik, wacik, sączek . Niech Cię dokładnie operator zbada! Woda morska jest dla Śledzi, wywal to . Stosuj Sulfarinol 3 razy po 2 krople do obu otworów nosa.