Jak postępować po pominięciu 18. tabletki antykoncepcyjnej?

Witam. Zapomniałam o tabletce (18 dokładnie w sobote) anty w 3 tyg. Zorientowałam się następnego dnia (niedziela). Nie chciałam brać dwóch na raz i łaczyc opakowania. Kiedyś tak postapilam i źle to znioslam. Wyczytałam na ulotce że można już nie brać zaległe tabletki ani żadnej z tego blistra i zrobic od razu 7dniowa przerwę. Czyli kolejne opakowanie powinnam zacząć w sobotę? Jednak wszędzie na internecie pisze żeby połączyć te opakowania, dlatego mam wątpliwości czy dobrze postapilam?

Lek. Tomasz Budlewski

jeżeli jest tak napisane w ulotce to sądzę że powinna się Pani tak zachować jak opisane jest w ulotce, a jaki dokładanie preparat,