Jak postępować przy bólu ucha?

Dzień dobry, mam 34 lata. 4 miesiące temu miałem płukanie uszu. Po tym zabiegu w prawym uchu słysze szum, który nasila się po dmuchnięciu w zatkany dłonią nos. Byłem u laryngologa, nie stwierdził żadnego zapalenia, ani perforacji zaglądając do ucha, jednakże lekarz piwrwszego kontaktu zauważył delikatne pofałdowanie. Co zrobić, aby pozbyć się tych szumów? Biorę aktualnie Histigen i Noopropil, ale jakiejś specjalnej poprawy nie widzę.

to leki dla starszych ludzi. Coś z tym płukaniem było nie tak? Zrób badanie subiektywne i obiektywne słuch i badanie ucha przy pomocy mikroskopu usznego.