Co robić z tym bólem ucha po płukaniu?

Dzień dobry. Byłam dzisiaj na płukaniu zatkanego ucha. W trakcie płukania odczuwałam duży ból, z ucha wydostała się niewielka ilość krwi, a woda leciała mi z nosa. Teraz ucho mnie boli. Czy mam się niepokoić?

Tak, bardzo się niepokój. Masz objawy perforacji/ przedziurawienia/ błony bębenkowej na skutek tego nieprofesjonalnego płukania ucha. Zgłoś się szybko do otolaryngologa klinicysty z zakresu operacji uszu. śpiesz się.