Dlaczego słabo słyszę po uderzeniu w ucho?

Witam, trzy dni temu zostalem uderzony w ucho, od tamtego czasu duzo gorzej na nie slysze. Nic nie bolalo dopoki nie poszedlem do laryngologa ktory mi je przeplukal jakiks plynem i teraz to ucho boli strasznie i mam wrazenje jakbym mial w nim ciagle jakis plyn. Zostal mi przypisany antybiotyk ale bol jest okropny i nie da sie wytrzymac. Co to moze byc?

Po tym uderzeniu doszło prawdopodobnie do perforacji, przedziurawienia błony bębenkowej. W takiej sytuacji nie płuczemy ucha a co najwyżej w sposób sterylny je odsysamy. Płukanie ucha z perforacją grozi zakażeniem ucha środkowego. Wróć do tego laryngologa i pytaj co dalej? Do mnie masz daleko.