Jak powinien wyglądać dalszy przebieg leczenia?

Dzień dobry, miałem wyciętą zmianę skórną, która pojawiła się na podudziu. Po rozpoznaniu hispatologicznym otrzymałem taki wynik: "Nabłoniak włosowy Malherbe." Do opisu nie zostało dopisane żadne dalsze postępowanie. Czy Państwo mogą określić jaka to zmiana i dalszy przebieg leczenia?
MĘŻCZYZNA, 38 LAT 8 miesięcy temu

To najczęściej zmiana łagodna, wycięcie jest postępowaniem z wyboru. W rzadkich przypadkach nabłoniak przyjmuje formę złośliwą, którą cechuje duża częstość nawrotów, dlatego powinien Pan regularnie badać okolicę, w której występowała zmiana pierwotna.