Jak powinno być żywione dziecko z pokrzywką barwnikową?

Witam.U synka 2.5r. zdiagnozowano pokrzywkę barwnikową.Ma 5 plam średnicy 5x5cm na plecach i biodrach na zyji 1 plamka 2x2cm, na łokciu plama 4x5cm na piersi 1cm oraz na czole 1x1cm.Do tego straszne uczulenie na komary.Mam wprowadzic diete niskohistaminową i nie wiem od czego zaczać.Syn na diecie bezglutenowej bez nabiału i cukru.Czego nie powinno jesc dziecko przy diecie niskohistaminowej oraz czy jest to do wyleczenia i na jakim etapie rozwoju dziecka?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie zgłosić się do lekarza alergologa i kierowac się jego zaleceniami sadze ze przy tylu wykluczeniach Konieczna wizyta u dietetyka