Jak powinno się dokumentować ciążę?

pomocy jestem w 32tyg ciazy, i nie mam karty ciazowej. mam tylko od prywatnego lekarza który stwierdził u mnie ciaze, i mam usg pomiarów dziecka od drugiego lekarza, chodziłam do 3 to on tylko badał szyjke i nic wiecej. co mam robic . wiem ze czeka mnie cc

Trzeba zebrać całą dokumentację od tych trzech ginekologów i przedstawić ją jednemu ginekologowi prowadzącemu, który zaleci dalszy sposób postępowania