Powiększone endometrium, PCOS a wczesna ciąża

wykryto u mnie jednak z Pco ( bardziej jeden jajnik jest wadliwy ) 13.03. 2014r pojechalam do ginekologa z 3 tyg. okresem. Ginekolog stwierdzil po usg iz mam powiekszone endrometrium przepisal mi luteine gdyz podejzewal wczesna ciaze i kazal na drugi dzien zrobic test ciazowy wynik wyszedl negatywny . wspamne iz podczas okresu wspolzylismy z chlopakiem . czy to mozliwe ze zaszlam w tym okresie w ciaze?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Istnieje prawdopodobieństwo ciąży w przypadku współżycia bez zabezpieczenia. Proszę postępować zgodnie z zaleceniami lekarza prowadzącego oraz udać się na wizytę kontrolną w umówionym terminie.