Jak powinno wyglądać jajo płodowe?

Witam mam takie pytanie Czy w jaju plodowym znajduje się zarodek czy jest ono zawsze puste.? Proszę bardzo o odpowiedź ponieważ dostałam wyniki histopatologiczne i tam tylko jest ze znajdują się fragmenty jaja ale nie jest napisane czy było ono puste. Dziękuję bardzo za pomoc

Lek. Tomasz Budlewski

jeśli znalezione. zostałby tkanki płodu to na pewno lekarz badający napisałby o tym