Jak powstrzymać nadmierne wydzielanie łoju na skórze głowy?

Jak powstrzymać nadmierne wydzielanie łoju na skórze głowy? Borykam sie z problemem przetłuszczania się włosów odkąd skończyłem 14 lat. W chwili obecnej mam lat 19. Czy jest jakiś sposób na powstrzymanie przetłuszczania się wlosow?

Tak, prawdopodobnie ma Pan problem z łojotokowym zapaleniem skóry. Jest to jedna z przyczyn łysienia dlatego wskazane byłoby udanie się do lekarza dermatologa, aby zapisał Panu leczenie np: Alpicort E.