Jak pozbyć się białego czubka na sutku?

Witam, w styczniu zauważyłem na czubku sutka białą końcówkę. Drugi jest ok. Lekarz rodzinny przepisał mi antybiotyk w masci, ale nic to nie ruszylo. Prolaktyne mam podwyższona, 19.6 testosteron w górnej normie. Estriadol poniżej normy 18.4 Link do zdjęcia : http://zapisz.net/view.php?filename=796_1497520055379614794350.jpg Próbowałem to wycisnąć, ale nie da się tylko krwią podchodzi. Czubek sutka po dotknięciu szybko twardnieje z takim białym cyplem.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje zgłosić się do lekarza dermatologa po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecic dalsze postepowanie