Jak pozbyć się dziurek po trądziku?

Dzień dobry. Miałem przez kilka lat znaczący problem z trądzikiem, trądzik minął, jednak pozostały straszne dziury. Jest możliwość pozbycia się tych zmian?

Redakcja abcZdrowie

Jeśli blizny potrądzikowe nie są bardzo głębokie, to z powodzeniem można je usunąć za pomocą regularnie przeprowadzanych zabiegów mikrodermabrazji. Polecam również peelingi średniogłębokie i głębokie - w wyborze peelingu (głębokość blizn, rodzaj skóry, obecność przebarwień, łojotok) pomoże lekarz dermatolog przeprowadzający zabieg (ze względu na głębokość zabiegu mogą być wykonywane tylko przez lekarza, a nigdy przez kosmetyczkę!).

Pozdrawiam!

Witam proszę zacząć wizytę od konsultacji u lekarza medycyny estetycznej , bądź dermatologa. Skóra zostanie dokładnie obejrzana i zbadana, zostaną dobrane jak najodpowiedniejsze metody leczenia. Najskuteczniejszą metodą na blizny jest zastosowanie peelingów medycznych w połączeniu z lekami do stosowania na skórę odpowiednio dobranymi do stanu skóry.