Jak pozbyć się krostek na klatce piersiowej po trądziku?

Mam takie pęcheżyki na klatce i ramionach po trądziku są jak stare krostki tylko białe i nie bolące ogulnie lecze sie izotekiem i niemam juz krost od 6miesiecy tylko to na klatce mam juz 2 lata i nie znika

Po zakończonej kuracji izotekiem po odczekaniu 6 miesiecy można na daną okolicę wykonać peelingi medyczne, na konsultacji lekarz dobierze odpowiednie.