Jak pozbyć się obwisłego, dużego brzucha po ciążach?

Witam mam 22 lata jestem po 2 ciazach w druga zaszlam po ok 2 miesiącach po porodzie pierwszego dziecka mam obwisly duzy brzuch ciezko mi z tym zyc wstydze sie współżycia nie moge na siebie patrzeć co mam Robic pomóżcie mi

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza chirurga plastyka . Lekarz podczas konsultacji obejrzy stan skóry, zbada ją . . I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.