Jak pozbyć się ostrogi piętowej?

Witam. Cierpie na ostroge piety.Moja znajoma mowila mi ze w USA zaaplikowano jej zastrzyk w piete na te dolegliwosc i prawie od razu pozbyla sie uciazliwego problemu.Chcialam zapytac czy w Polsce jest mozliwe zastosowanie takiego leczenia i jak moze nazywac sie ten lek?

Witam,
Etapów leczenia jest kilka:
1)NLPZ + ćwiczenia na rozcięgno podeszwowe + wkładki do butów pod piętę
2) etap pierwszy + fizykoterapia
3) podanie tzw. blokad w okolice ostrogi piętowej
4) podanie GPS komórekmacierzystych w okolice przyczepu rozcięgna podeszwowego

Proszę skonsultować swoje dolegliwości z lekarzem ortopeda.