Jak pozbyć się tych zmian po jednej stronie twarzy?

Witam od jakiś 2 miesięcy pojawiają mi się po jednej stronie twarzy (okolice ucha, żuchwy, powoli wchodzi na szyje) niedoskonałości. Mam 23 lata nic w diecie nie zmieniłam... jem to co wcześniej. Wcześniej pojawiały się jakieś drobne chrostki czy „pryszcze” ale teraz jest strasznie... i przybrały innej postaci. Najpierw pojawiały się twarde guzki ok 2dni, następnie przybierało to formę białego pryszcza, po wyciśnięciu myślałam ze to ostatni etap (przybierze formę strupów i zejdzie). Niestety pojawiał się dalej etap kolejnego pryszcza, po wyciśnięciu przyjmował formę kaszki bądź jednolitego długiego białego twardego syfka. Mało tego po tym wszystkim zostają mega blizny

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie taka potrzeba zleci wykonanie badań dodatkowych .Następnie będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie. Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia.

www.lenartowiczclinic.pl