Jak pozbyć się zbędnych kilogramów u osoby z siedzącym trybem życia?

Witam Mam 36lat ważę 70 kg i chciała bym schudnąć ale mój tryb życia nie pozwala mi na to moim problemem jest słodkie i praca jestem kierowcą codziennie wstaje o 3 rano o tej godzinie jest ciężko zjeść więc pije kawę mój posiłek to kefir o 5 i najgorzej jak wrócę do domu wtedy to co lodówce ląduje w moim brzuchu a później wyzuty sumienia mam słabość do słodkiego i mam skłonności do tycia moja rodzina to większość osoby które ważą ponad 100kg proszę o pomoc

Witam Panią,
Widzę że jest Pani z Warszawy (tu przyjmuje pacjentów), więc najchętniej zaprosiłabym Panią na konsultację dietetyczną, na której wykonamy pomiary składu ciała i sprawdzę jak rozkłada się tkanka tłuszczowa w Pani ciele. Przeprowadzę również wywiad żywieniowy i zdrowotny oraz na tej podstawie dobiorę indywidualny jadłospis dzięki któremu Pani schudnie. W tym momencie posiadam zbyt mało informacji na Pani temat, aby ustalić konkretny jadłospis. Skuteczna dieta powinna być dobrana pod względem Pani zapotrzebowania energetycznego.
W razie dodatkowych pytań lub zainteresowana wizytą zachęcam do kontaktu:
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk

Pana waga mieści się w normie dla wieku, oczywiście może być drobna różnica jeśli weźmiemy też pod uwagę wzrost. Przede wszystkim sugeruję wprowadzić regularne posiłki, aby Pan po powrocie do domu nie napadał na lodówkę oraz popracować nad nawykiem picia wody. Obie zmiany wpłynął pozytywnie na sylwetkę oraz będą przeciwdziałać chęci do jedzenia słodyczy.