Jak prawidłowo dawkować witaminę D?

Witam mam pytanie jeżeli mam niedobór Wit d3 wynik 20 a norma jest od 30do50to ile jednostek mam brać dziennie żeby była w normie dodam że wapń całkowity mam 8.5 norma od 8.5 do 10.2 wapń zjonizowany 2.1

Lek. Tomasz Budlewski

A jakie inne objawy ? Sadze ze można przez miesiąc 6 kropli Vigantolu dziennie a następnie 4 krople i kontrola po w sumie 3 miesiącach