Zapytaj lekarza

1 , 0 3 3 , 3 7 9

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Jak prawidłowo prowadzić farmakoterapię w przypadku zaburzeń depresyjno-lękowych?

Dzień dobry. Od kilku lat lecze się na zaburzenia depresyjno-lękowe. Od miesiąca brałam Seronil 10 mg, potem stopniowo zwiększalam dawkę do 40 mg. W międzyczasie zaczęła mi doskwierac bezsenność. Psychiatra polecił mi dołączyć Trittico i stwierdził, że spokojnie mogę dojść do 150 mg. Od kilku dni biorę 100 mg i czuję sie coraz gorzej. Mam niskie ciśnienie (dziś 99/64) i zawroty głowy. Do tego jestem osłabiona i mam spore problemy z koncentracją. Nadal mam kłopoty ze snem. Nie wysypiam sie i przez pół dnia jestem nieprzytomna. Zaczęło się od tego, że dostawałam zawrotow głowy po zmianie pozycji z leżącej na stojąca. Teraz nawet z pozycji siedzącej do stojącej. Ze względu na problemy z tarczyca (autoimmunologoczna choroba tarczycy) i sercem (ubytek przegrody międzykomorowej) przyjmuję jeszcze Propranolol 2x1. Czy mam 9odstawić Trittico?
KOBIETA, 29 LAT ponad rok temu

Nerwica - kiedy warto udać się do specjalisty?

redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy