Jak prawidłowo stymulować owulację?

Dzień dobry, Mam pytanie o stymulację owulacji lekami zawierającymi klomifen, letrozol. W cyklu w którym stosuje się w/w lek-kiedy potrzebny jest stosowanie dodatkowo zastrzyka Ovitrelle? A kiedy potrzebne jest dodatkowo stosowanie progesteronu?

Lek. Tomasz Budlewski

wg badań hormonalnych i rodzaju zaburzeń, konieczna jest wizyta u lekarza ginekologa zajmującego się wspomaganiem rozrodu.