Jak przebiega badanie RTG czynnościowe odcinka szyjnego kręgosłupa?

Witam, dostałam skierowanie na rtg czynnościowe odcinka szyjnego? Chciałabym się dowiedzieć jak ono wygląda?

Szanowana Pani , w trakcie badania sa wykonywane dwie projekcje boczne odcinka szyjnego kregosłupa w maksymalnym przodo i tyłopochyleniu. (zapewne wczesniej miała Pani wykonane zdjęcie przeglądowe tego odcinka kręgosłupa). Pozdrawiam