Prośba o interpretację badania RTG kręgosłupa szyjnego
Witam, proszę o interpretację badania RTG kręgosłupa szyjnego AP i boczne: Całkowite wyrównanie fizjologicznej lordozy szyjnej, ze skośnym ku przodowi pochyleniem osi szyjnego odcinka kręgosłupa (najp. czynnościowy blok kostny).

KOBIETA, 20 LAT ponad rok temu
Witam serdecznie,
Wskazana jest u Pani konsultacja z lekarzem ortopedą, który Pani zbada i na podstawie wyników badań dodatkowych ustali dalsze postępowanie.
Pozdrawiam.