Interpretacja wyniku RTG kręgosłupa i wyrównanie lordozy szyjnej

Proszę o interpretacje badania RTG. RTG odcinka L-S kręgosłupa w poz. A-P i bocznej. Wyrównanie lordozy fizjologicznej. Destrukcja kostna przednich krawędzi trzonów L-3 i L-4. Możliwość przebytej martwicy Aseptycznej. Mógłby mi ktoś powiedzieć o co chodzi?

Lek. Tomasz Budlewski

Zmiany w rtg mogą wskazywać na przebycie choroby aseptycznej czyli bez czynnika infekcyjnego martwicy kręgów kręgosłupa. Konieczne jest rozszerzenie diagnostyki. Proszę udać się do lekarza ortopedy.