Interpretacja wyniku RTG kręgosłupa i wyrównanie lordozy szyjnej
Proszę o interpretacje badania RTG. RTG odcinka L-S kręgosłupa w poz. A-P i bocznej. Wyrównanie lordozy fizjologicznej. Destrukcja kostna przednich krawędzi trzonów L-3 i L-4. Możliwość przebytej martwicy Aseptycznej. Mógłby mi ktoś powiedzieć o co chodzi?

MĘŻCZYZNA, 27 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
Zmiany w rtg mogą wskazywać na przebycie choroby aseptycznej czyli bez czynnika infekcyjnego martwicy kręgów kręgosłupa. Konieczne jest rozszerzenie diagnostyki. Proszę udać się do lekarza ortopedy.