Wyrównanie lordozy lędźwiowej w RTG kręgosłupa
Witam!! Dzisiaj odebrałam wyniki taty RENTGENA Kręgosłupa wynik jest następujący: Wyrównanie lordozy lędźwiowej. Zmiany zwyrodnieniowe przednio-bocznych krawędzi trzonu kr.L4. Poza tym kr.lędźwiowy rtg w normie.. proszę o odpowiedź czy to jest coś poważnego...dziękuję

MĘŻCZYZNA, 49 LAT ponad rok temu
Lek. Krzysztof Szmyt
88 poziom zaufania
Witam,
Szanowny Panie, opis wskazuje na objawy choroby zwyrodnieniowej kręgosłupa lędźwiowego, jednakże zaawansowanie choroby nie jest duże. Może powodować dolegliwości bólowe. Pozdrawiam.