Jak przyspieszyć bądź opóźnić miesiączkę?

Jak przyspieszyć bądź opóźnić miesiączkę? Za dwa miesiące mam własny ślub. I wtedy wg kalendarzyka wypada mi właśnie miesiączka. Nie mam regularnego cyklu. Dodam jeszcze że bardzo duże bóle mam wtedy brzucha plus co chwile muszę chódzic do łazienki na wymianę. Mam wymioty i wszystko co tylko można. Nie chcę w najważniejszym dniu cierpieć i czuć się niekomfortowo gdy nie będzie na to czasu. Proszę o radę.

Lek. Tomasz Budlewski

Odpowiednie zastosowanie antykoncepcji. Proponuje udac się do lekarza ginekologa