Jak przyspieszyć wyrzynanie się ósemek?

Jak przyśpieszyć chociaż w jakimś stopniu wyrzynanie ósemek bez pomocy lekarza?

Pozdrawiam.

Niestety, ale nie ma recepty na to, aby przyśpieszyć proces wyrzynania się ósemek. Jeśli pojawiają się przykre dolegliwości np. rozwijają się stany zapalne, występują dolegliwości bólowe w jamie ustnej, migreny, zęby są zatrzymane (tzn. ząb przez długi czas ukrywa się pod dziąsłem), to warto rozważyć ekstrakcję takiego zęba.

Pozdrawiamy,
stankowscybialach.pl
badzbystry.pl