Jak radzić sobie z bólem podczas wzrostu zębów?

Witam. Od czterech dni strasznie gorączkuje, praktycznie nic nie jem. Wyrzynają mi się dwie ósemki jedna na górze i jedna na dole. Powiększony ę węzły chłonne i nie przyjemne bale na języku. Jak temu zaradzić?

Dzień dobry,
proszę kupić sobiei dentosept - płukanka stomatologiczna i płukać 3-4 x dziennie po 1-2 minuty. Objawy bólowe będą mniejsze.
pozdrawiam zdrowo :-)
lek.stom. Grzegorz Gdula