Jak radzić sobie z dystrofią mięśniową?

Panie doktorze - mój problem to zdiagnozowana "Dystrofia musculorum". Mam 65 lat i jeszcze poruszam się samodzielnie ale coraz trudniej mi funkcjonować. Czy Pan mógłby mi pomóc stosując swoją metodę? Mój telefon; 603 754 566. Andrzej Równicki.

Aleksander Ropielewski

Nie stosuję specjalnej metody leczenia dystrofii mięśniowej. Sugeruję kontakt z neurologiem, który w zależności od nasilenia choroby odpowiednio dobierze leki i pokieruje leczeniem. Można znacznie opóźnić postęp choroby.