Jak radzić sobie z kołataniem serca i uciskiem w gardle?

Witam. Od 4 godzin mam kołatanie serca, czyli bije mi dość regularnie ale co 10 sekund czuję jakby mi dziwnie się przewracało i odczuwam ucisk w gardle, do tego mam dziwne dreszcze, jest mi zimno. Boję się. Mam 33 lata i nie miałam do tej pory problemów z sercem i z wynikami typu żelazo, cukier, hemoglobiny. Proszę o odpowiedź.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udac się do lekarza rodzinnego po zapisie ekg i badaniu będzie można coś więcej powiedzieć