Jak radzić sobie z zaczerwienionym, dużym migdałem?

dobry wieczor.Mam problem z dozym migdalem od pol roku.Boli mnie czsami jest duze I czerwone ale nie mam czopow bialych.mieszkam w uk I ciagle mi daja tebletki przeciw zapalne.Co mam robic jak to zlikwiodowac I zmniejszyc.I czy to grozne dla zycia dziekuje bardzo:)

Lek. Tomasz Budlewski

Przyczyn powiększenia migdałków podniebiennych może być wiele. Jeżeli Pani dolegliwości nie przechodzą proponuję udać się ponownie do lekarza. Niestety bez obejrzenia zmian i wykonania badania lekarskiego ciężko jest coś więcej mówić.